• Tłumacz języka migowego
Strona główna/Aktualności/XXIV Edycja Pucharu Tymbarku

XXIV Edycja Pucharu Tymbarku

12/04 2024

W Bieruniu na stadionie Unii odbyły się eliminacje powiatowe turnieju o Puchar Tymbarku. Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje - w kategorii U12 (2012 i mł.) i U10 (2013 i mł.).
Starsi w składzie: Zuzanna Bubula, Filip Bąk, Nikodem Jaromin, Nikodem Żołna, Szymon Majewski, Borys Piwowarczyk, Arkadiusz Kotłowski, Ksawery Aksamit, Karol Wojtyczka pod opieką p. Andrzeja Balona zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając zdecydowanie rywalizację i w nagrodę pojadą na turniej wojewódzki.
A nasza młodsza ekipa reprezentowana przez Wojciecha Graczyka, Jakuba Kapuścińskiego, Bartłomieja Kluka, Wiktora Krańskiego, Nikodema Oziminę, Kacpra Zaczyka, Nataniela Żurawskiego bawiła się równie wspaniale.
Gratulujemy wyników!

Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu informuje, że w okresie od 5 do 23 lutego 2024 r. do godz. 12.00  trwa rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2024/2025.