• Tłumacz języka migowego
Strona główna/Aktualności/Pierwszy Dzień Wiosny

27/03 2024

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był niezwykle wesoły i kolorowy. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły … w swoich piżamach. Na korytarzach mogliśmy spotkać dzieci w kombinezonach przypominających nosorożce, krówki, misie, dinozaury lub otulone w swoje ciepłe domowe szlafroczki i kocyki. Z okazji Święta Wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował również zabawy i konkursy. Uczniowie klas I – III przygotowywali klasowe marzanny, a uczniowie starszych klas: 4-8 wzięli udział w konkursie na najładniejszy kapelusz wiosenny. Na koniec na wszystkich czekała niespodzianka – projekcja filmu.
Mamy nadzieję, że tak radosne przywitanie wiosny przyspieszy nadejście ciepłych, słonecznych dni, na które niecierpliwie czekamy.

Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu informuje, że w okresie od 5 do 23 lutego 2024 r. do godz. 12.00  trwa rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2024/2025.