• Tłumacz języka migowego
Strona główna/Aktualności/Piąty Dzień Dobra - Obdarowani Słowem.

Piąty Dzień Dobra - Obdarowani Słowem.

12/04 2024

Piąty Dzień  Dobra upłynął pod hasłem "Obdarowani SŁOWEM".
Dzisiejsze działania, pozwoliły nam obdarować całą społeczność szkolną dobrym “słowem”. Podczas całego dnia w holu szkoły, uczniowie mieli możliwość zapisania cytatów z książek lub miłych słów oraz zawieszenia ich na drzewie darów. Dodatkowo podczas lekcji języka polskiego uczniowie przygotowali graficzne ozdwierciedelnie swoich cytatów, dzięki czemu powstała szeroka wystawa słowa.
Dziękujemy Wam z całego serca za cały tydzień pięknego świętowania, za obDARowanie gestem, zdrowiem, talentem, czasem oraz słowem.
Przed nami już tylko Finał!!!
Zapraszamy w niedzielę 14.04.2024 w godzinach 14.00-18.00.  w budynku SP3 przy ul. Warszawskiej 294.
Świętujmy wspólnie DZIEŃ DOBRA.
Przypominamy, że w tym dniu prowadzimy zbiórki:
baterii, srebrnego złomu, ubrań (w dobrym stanie, bez plam i dziur), telefonów komórkowych,
oraz drobnych monet (grosze).
Do Wielkiego Finał Dnia Dobra już tylko 2 dni.
Do zobaczenia!!!

Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu informuje, że w okresie od 5 do 23 lutego 2024 r. do godz. 12.00  trwa rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2024/2025.