Strona w przygotowaniu
Wieczór filmowy
Podczas spotkań z rodzicami, uczniowie klas 6-8 mieli okazję uczestniczyć w filmotece szkolnej, która organizowana jest w ramach programu „Trzymaj Formę".
W trakcie wieczorku filmowego, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w projekcji filmu o wymownym tytule "Dylemat społeczny". Film skoncentrowany był na aktualnych problemach współczesnego społeczeństwa, szczególnie dotyczących uzależnienia od internetu, cyberprzemocy oraz zdrowia psychicznego.
Film nie tylko dostarczył uczniom rozrywki, ale również skłonił ich do refleksji nad własnymi nawykami korzystania z internetu oraz skutkami, jakie te nawyki mogą mieć na ich zdrowie psychiczne.
Podczas seansu uczniowie częstowali się przygotowanymi specjalne na tą okazję, galaretkami.