Strona w przygotowaniu
Listopadowy turniej badmintonowy
7/12
2023
W ramach akcji "Trzymaj formę" nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turniej badmintona wśród uczennic klas piątych.
Na podium stanęły:
1 miejsce: Maja Kozieł
2 miejsce: Maja Palka
3 miejsce: Nina Szwed.
Ogromne brawa.
Zachęcamy naszych uczniów do podejmowania różnorodnych aktywności!!!
Listopadowy turniej badmintonowy
6 zdjęć