"Odblaskowa Szkoła"

24/10 2023

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie "Odblaskowa Szkoła". W ten sposób stara się promować bezpieczeństwo ruchu drogowego, szczególnie poprzez noszenie odblasków. 

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Udział w nim daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.

Dlatego w najbliższym czasie zapraszamy uczniów do udziału w konkursach związanych z tematyką bezpiecznego poruszania po drogach. Informacje będziemy umieszczać na naszym Facebooku, stronie internetowej, specjalnej gazetce szkolnej oraz na Mobidzienniku.
Zapraszamy do aktywnego udziału w konkursach, a na zachętę dodamy, iż na uczestników czekają nagrody. 

do góry