Profilaktyka
Zdrowa Godzina Wychowawcza
W ubiegłą środę klasa 6D zorganizowała godzinę wychowawczą pod hasłem: „Zdrowa godzina”.
Wycieczka do Urządu Skarbowego w Tychach
Dzielimy się wrażeniami po wycieczce klas 8 do Urzędu Skarbowego w Tychach, gdzie uczestniczyliśmy w fascynującej prelekcji na temat "Hazard. Nie daj się złapać!" organizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.
"Mała książka - wielki człowiek"
W ramach kampanii społecznej organizowanej przez Instytut Książki „Mała książka - wielki człowiek”, uczniowie otrzymali darmowe książki
Noś odblaski- bądź widoczny !
Nasza szkoła w ostatnim tygodniu listopada przeprowadzi kampanię wśród uczniów uświadamiającą potrzebę noszenia odblasków.
Program profilaktyczny "Spinacz"
W dniu 24 listopada uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w programie profilaktycznym "Spinacz".
Dzień Życzliwości
"Szczęście jest zawsze tam, gdzie je człowiek widzi. Zatem miejcie oczy szeroko otwarte".
Śniadanie Daje Moc
Uczniowie wraz z nauczycielami w ramach projektu „Trzymaj formę” przeprowadzili Ogólnopolską Akcję „Śniadanie daje moc".
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
20 i 21 listopada świętowaliśmy Dzień Praw Dziecka.
Z wizytą w Urzędzie Miasta
Dzisiaj uczniowie klas 8 w ramach lekcji WOSu oraz doradztwa zawodowego odwiedzili Urząd Miasta w Bieruniu.
Projekt Golden5
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza szkoła przystąpiła do projektu Golden5.