Strona główna/Aktualności/Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Pani (..)

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Pani Stanisławy Słocińskiej

19/10 2023

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Stanisławy Słocińskiej, wieloletniej wicedyrektorki Gimnazjum nr 1 im. Karola Wierzgonia w Bieruniu i nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu.

Pani Stasia pozostanie w naszych sercach jako niezwykły pedagog, wspaniały wychowawca, piękny człowiek o wielkim sercu. Zawsze będziemy Ją pamiętali i wspominali Jej słowa: „Rozmowa z drugim człowiekiem jest jak uniwersytet” oraz „Pomyślę o tym jutro….”

Rodzinie i Najbliższym Pani Stanisławy Słocińskiej składamy szczere wyrazy współczucia.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie.

 

do góry